Yedek Sitemiz Hakkında Bilgilendirme

Yedek Sitemiz

Denizciyiz.Net ailesi olarak yeni bir yazılımla daha kulllanıcı dostu sitemizi açtık. 
Üyelik açan herkes denizciyiz nokta net ve STCW.DENİZCİYİZ.NET adreslerinden aynı kullanıcı adı ile yararlanabilecek. 
Yeni sitemizde resim bulunmamakta, tamamen ders odaklı ayrıca hücresel veri kullanan kullanıcılar içinde hücresel veriden kazanç ve daha hızlı yüklenen sayfalar ile faydasını göreceğiz. 
Yeni sitede sınav ve deneme alıştırma adı altında 2 test grubu bulunmakta. 
Gemi adamları sınav merkezindeki sınav atmosferini yakalamak adına sınav bölümünde 50 soru 50 dakika süre sınırı bulunmaktadır.  Soruların cevapları sınav sonunda gözükmete, sınavı bitirene kadar cevapladığınız şıkkı değiştirme hakkınız bulunur.
Deneme alıştırma bölümünde süre sınırı yoktur, cevap şıkkını seçtiğiniz anda doğru cevap yeşil yada yanlış seçmeniz halinde seçtiğiniz şık kırmızı ile belli olur. 
ilk önce alıstırma testlerini bitirip daha sonrasında sınava girmenizi öneririz. Sorular aynıdır sadece süre ve doğru cevap gözükmesi farkı vardır. 
Genel sınavda 5 temel STCW soruları karışık gelmekte ayrıca her bir stcw için de ayrıca sınav ve deneme alıştırma testi yer almaktadır. 
2 sitede sorular aynıdır yazılım farkı vardır. Üye olan arkadaşlar istedikleri ile devam edebilirler. Her iki siteyi de kullanabilirler her hangibir kısıtlama yoktur. 

Sorularınız için iletişim bölümünden yada konu altından her zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Burada VİP üyeliği bulunan üyelerimize kullanıcı bilgileri yollanacaktır. 16/04/2023 saat 11:00 e kadar bilgileri ulaşmayan üyelerimiz daha önceki ulaştıkları iletişim kanallarından bize ulaşabilir. 

STCW.DENİZCİYİZ.NET